Witamy na stronie internetowej naszej firmy. Nasza wypożyczalnia aut dostawczych w Warszawie powstała w odpowiedzi na potrzeby zarówno firm i przedsiębiorców jak i osób prywatnych. Jeśli Państwa firma potrzebuje czasowo zwiększyć swoją flotę pojazdów lub też Wasze auto jest aktualnie niesprawne, to skorzystanie z usług jakie oferuje nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych jest idealnym rozwiązaniem tych problemów. Jako doświadczona wypożyczalnia busów dostarczamy Państwu samochód całkowicie gotowy do pracy. To my zajmujemy się jego bieżącym serwisowaniem i kosztami związanymi między innymi z naprawami, wymianą opon letnich bądź zimowych, przeglądami okresowymi czy ubezpieczeniem pojazdu.

Z doświadczenia wiemy, że wynajem samochodów dostawczych w wielu przypadkach okaże się dużo tańszym i wygodniejszym rozwiązaniem niż inwestowanie w zakup i utrzymanie własnego auta. Naszym Klientom oferujemy wyłącznie pojazdy na gwarancji producenta, nie starsze niż 2 lata.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty wynajmu busów w Warszawie. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie warunków współpracy lub naszego cennika, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zalety wynajmu długoterminowego w porównaniu do leasingu auta:

wynajem samochodu leasing samochodu
ubezpieczenie pojazdu pokrywa wypożyczalnia ubezpieczenie po stronie leasingobiorcy
przeglądy i naprawy pokrywa wypożyczalnia przeglądy i naprawy pokrywa leasingobiorca
koszt ogumienia pokrywa wypożyczalnia zakup opon leży po stronie leasingobiorcy
możliwość zakończenia umowy w każdym momencie zerwanie umowy nie możliwe lub wiąże się z dużymi dodatkowymi kosztami

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.