Wynajem samochodów dostawczych – na co zwracać uwagę?

Wynajem samochodów dostawczych w Warszawie i w innych miastach, stał się niemal tak popularny jak wynajem samochodów osobowych. Wiele wypożyczalni, reagując na potrzeby rynku, postanowiło oferować swoim klientom możliwość wynajmu większych aut. Mnogość ofert zawsze niesie ze sobą ryzyko, że nie wszystkie wypożyczalnie działają „fair” w stosunku do swoich klientów. Jak powinien wyglądać wynajem samochodów dostawczych w Warszawie i na co zwracać szczególną uwagę? Zapraszamy do lektury!

wynajem busa Warszawa

Wynajem aut dostawczych – oferta coraz popularniejsza

W Polsce od kilku lat widać zwiększony ruch na rynku wynajmu samochodów – zarówno osobowych, jak i dostawczych. Pojawia się coraz więcej firm oferujących nowe samochody, z komfortowym wyposażeniem, a także wynajem aut dostawczych – w wersji prostej lub samochodów specjalistycznych, np. z zabudową chłodniczą. Oferty wypożyczalni są bardzo zróżnicowane; niektóre z nich oferują wyłącznie wynajem samochodów dostawczych, inne łączą tę usługę z wynajmem samochodów osobowych. Zróżnicowane są również ceny – wypożyczalnia aut dostawczych w Warszawie, może oferować ceny nieco wyższe niż w mniejszych miastach, chociaż oczywiście nie jest to regułą.

Wynajem aut dostawczych – na co zwracać uwagę?

Po pierwsze cena – nie jest to kwestia najważniejsza, jednak wiele osób w pierwszej kolejności interesuje się kosztem, jaki musi ponieść za wynajem samochodu. Dobre wypożyczalnie samochodów przedstawiają cenniki na swoich stronach, tak, aby każdy klient mógł obliczyć koszt wynajmu samochodu – my  również udostępniamy naszym klientom cennik. Ceny zazwyczaj są zróżnicowane i zależą od wypożyczalni, miasta, na terenie którego się znajdują, klasy samochodu, wyposażenia oraz długości wynajmu.

Wybierając naszą wypożyczalnię zyskujesz:

  • bezpłatne podstawienie samochodu na wskazany adres na terenie Warszawy (przy wynajmie powyżej 3 dni),
  • bezpłatne podstawienie samochody na wskazany adres na terenie całego województwa (przy wynajmie powyżej 14 dni),
  • atrakcyjne ceny przy wypożyczeniu samochodu na weekend,
  • możliwość negocjacji cen przy dłuższych okresach najmu.

Po drugie, okres wypożyczenia samochodu – warto wybierać te wypożyczalnie, które oferują różnorodną formę wynajmu. Do wyboru są takie opcje jak: wynajem samochodu dostawczego w systemie krótkoterminowym, wynajem samochodu dostawczego w systemie długoterminowym, wypożyczenie samochodu w systemie weekendowym. Być może tym razem potrzebujesz wynająć samochód dostawczy tylko na godziny, ale może zdarzyć się, że następnym razem będziesz potrzebował wynajęcia samochodu na dłuższy okres  - będziesz miał już sprawdzoną wypożyczalnię!

Po trzecie, formalności – wypożyczenie samochodu nie powinno zabierać dużo czasu. Zdarzają się sytuacje awaryjne, w których samochód potrzebny jest niemal natychmiast. Nasza firma oferuje minimum formalności. Co więcej, to my zajmujemy się serwisowaniem samochodu, koszty związane z naprawami są po naszej stronie, wymieniamy opony i zapewniamy przeglądy samochodów.

Po czwarte, jasne warunki wynajmu – każdy wypożyczający samochód powinien wiedzieć, jakie są warunki wynajmu. Nasza wypożyczalnia busów w Warszawie prezentuje je na stronie, tak aby każdy klient mógł zapoznać się z nimi szybko i w wygodny sposób.

Po piąte, rezerwacja – nasza wypożyczalnia busów i samochodów dostawczych umożliwia rezerwację samochodu online. Wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie.

Z możliwości wypożyczania samochodów dostawczych i busów mogą korzystać zarówno osoby prywatne jak i firmy. Bez względu na rodzaj klienta, wypożyczalnia powinna dołożyć wszelkich starań, aby pomóc w doborze optymalnego rozwiązania.